Temat
:
Mieszkania w Krakowie
Wyświetl pojedynczy post
Makaveli90
Member
Od: 06.2010
Offline
#
5
09.02.2011, 20:51
Szukam mieszkania wraz ze znajomymi osoby pracujące lub studiujące, ważne aby mieszkanie miało 3 pokoje i było w miarę w dobrym stanie
z góry dzięki za jakieś info jak się ktoś odezwie pozdro
Makaveli90
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Makaveli90
Znajdź inne posty napisane przez Makaveli90