Wyświetl pojedynczy post
przemo
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5270
Stary 09.02.2011, 20:44
Fajnie że Głowacki jak grał w Wiśle to był za stary i za słaby na gre w reprezentacji. A teraz na rok przed Euro gra w podstawowym składzie drużyny która ma sie ogrywać przed tymi mistrzostwami. Ktoś tu jest niekonsekwentny...

BTW Straszliwie Głowa wyłysiał
Odpowiedz cytując