Fajnie że Głowacki jak grał w Wiśle to był za stary i za słaby na gre w reprezentacji. A teraz na rok przed Euro gra w podstawowym składzie drużyny która ma sie ogrywać przed tymi mistrzostwami. Ktoś tu jest niekonsekwentny...
BTW Straszliwie Głowa wyłysiał
