Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4186
Stary 09.02.2011, 20:36
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Dla porównania ceny karnetów na .. Podbeskidzie



O komforcie oglądania meczów pisać chyba nie muszę, Atmosferze i poziomie sportowym również.
Porównań z cenami na Lechu , Legii i reszcie nawet nie będę robił.

Wisła znowu poszła na rękę i dała śmiesznie niskie ceny..
Ale płakać nie będą kibice , którzy chodzą na mecze już od dawna tylko płaczki które pokazują się na meczach jak są grane z "topowymi" zespołami naszej ligi. Szczerze to mi to lotto. Kto będzie chciał to sobie kupi karnet i nie będzie musiał potem stać po bilet i tracić zbędny czas
Odpowiedz cytując