aNouc napisał(a):

Dla porównania ceny karnetów na .. Podbeskidzie
O komforcie oglądania meczów pisać chyba nie muszę, Atmosferze i poziomie sportowym również.
Porównań z cenami na Lechu , Legii i reszcie nawet nie będę robił.
Wisła znowu poszła na rękę i dała śmiesznie niskie ceny..
|
Ale płakać nie będą kibice , którzy chodzą na mecze już od dawna tylko płaczki które pokazują się na meczach jak są grane z "topowymi" zespołami naszej ligi. Szczerze to mi to lotto. Kto będzie chciał to sobie kupi karnet i nie będzie musiał potem stać po bilet i tracić zbędny czas