Wyświetl pojedynczy post
<wislak88>
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 09.02.2011, 20:32
"Ile osób wspomni o tym jeszcze trybuna C szybko nie będzie gotowa wiec jeśli będzie jakiś mecz na niej to najwcześniej koło maja (2 lub 1 mecz). Wiec nie liczcie że będzie jakaś możliwość przeniesienia
Odpowiedz cytując