Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4184
Stary 09.02.2011, 20:31
No to teraz czas na spłatę transferów Pojebało ich z takimi cenami

//E nie tak zle, przegladalem forum przez PDA i mi zkrzaczylo i wyszlo ze karnet na G kosztuje 320 :/
Ostatnio edytowane przez mic : 09.02.2011 o godz. 21:43.
Odpowiedz cytując