Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#387
Stary 09.02.2011, 20:17
Krzysiek napisał(a):Wyświetl post
Szukałem, ale ściągało się niemiłosiernie wolno...
to może zwiększ transfer limitu danych ?

ps. usuń swój debilny podpis. Chcesz mieć psiarnie na karku ?
Nie wiesz że ściąganie z sieci jest nielegalne ? Łamiesz prawa autorskie itd ;-)

nie obnoś się z tym tak
Odpowiedz cytując