Krzysiek napisał(a):

|
Szukałem, ale ściągało się niemiłosiernie wolno...
|
to może zwiększ transfer limitu danych ?
ps. usuń swój debilny podpis. Chcesz mieć psiarnie na karku ?
Nie wiesz że ściąganie z sieci jest nielegalne ? Łamiesz prawa autorskie itd ;-)
nie obnoś się z tym tak