Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4179
Stary 09.02.2011, 20:00
slaba ta ironia, w sumie to wcale jej nie zauwazam...
wracajac posrednio do tematu, czy tak trudno wpasc na to, ze skoro nie otwieraja C, to mlyn zostaje na G ?
przeniesienie sie w trakcie sezonu na C, jak go otworza - z logistycznego punktu widzenia nasz zarzad(klub) moglby temu zadaniu nie podolac
Odpowiedz cytując