Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9229
Stary 09.02.2011, 19:09
Chavez to dobry facet, mądrze gada, na pewno inny niż większość tego światka. Ale trzeba uczciwi spojrzeć, że ta runda jesienna nie była najlepsza. Mam nadzieję, że potrafi lepiej grać i że to pokaże na wiosnę, i... W kolejnych latach.

Dobry wywiad dał Chavi. Jeśli mają zamiar razem z Kew w jakiś sposób nawracać ludzi, to może niech zaczną od Patryka (wiem wiem, pamiętam jego wypowiedzi odnośnie wiary, ale Mały nie pomaga w to uwierzyć odbiorcom).

A tak bardziej serio, to mam po prostu nadzieję, że skupią się na piłce póki ich kariery trwają i mają zobowiązania wobec Wisły.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując