Chavez to dobry facet, mądrze gada, na pewno inny niż większość tego światka. Ale trzeba uczciwi spojrzeć, że ta runda jesienna nie była najlepsza. Mam nadzieję, że potrafi lepiej grać i że to pokaże na wiosnę, i... W kolejnych latach.
Dobry wywiad dał Chavi. Jeśli mają zamiar razem z Kew w jakiś sposób nawracać ludzi, to może niech zaczną od Patryka

(wiem wiem, pamiętam jego wypowiedzi odnośnie wiary, ale Mały nie pomaga w to uwierzyć odbiorcom).
A tak bardziej serio, to mam po prostu nadzieję, że skupią się na piłce póki ich kariery trwają i mają zobowiązania wobec Wisły.