a nie prawie 12 mln zł?
Taką kwotę mam przed sobą, dokładnie
Z okrąglaka można zrobić restaurację jak ktoś wcześniej zauważył. Genialny pomysł. Dobra przestrzeń w środku, zajebisty widok na stadion. W sam raz właśnie na restaurację. Inaczej się będzie on marnować i nie zarabiał. I znów przez niekompetentność Obłutowicza stworzył on fajne miejsce idealnie pasujące na restaurację / bar. To miejsce z takim widokiem marnuje się przez te konferencje pras.