WiślakMyślenice napisał(a):

Tak, mają simlocka. O erze, że dają bez blokady nie wiedziałem, dzięki za info
|
od roku sprzedają komórki bez simlocka. Mega głośna afera była z tego tytułu. Bo pierwsi - bo jedyni w Polsce.
Powstała nawet strona tu-nie-kupisz-ery.pl czy coś takiego. I wszystkie punkty gsm przestały handlować tak takiem starterami i doładowaniami w ramach protestu
Wiadomo, salon sam zdejmuje blokady, to punkty gsm tracą hajs.
Dzięki za odp co do sim`a w pomarańczy.
pzdr