Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20704
Stary 09.02.2011, 18:49
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Tak, mają simlocka. O erze, że dają bez blokady nie wiedziałem, dzięki za info
od roku sprzedają komórki bez simlocka. Mega głośna afera była z tego tytułu. Bo pierwsi - bo jedyni w Polsce.
Powstała nawet strona tu-nie-kupisz-ery.pl czy coś takiego. I wszystkie punkty gsm przestały handlować tak takiem starterami i doładowaniami w ramach protestu

Wiadomo, salon sam zdejmuje blokady, to punkty gsm tracą hajs.

Dzięki za odp co do sim`a w pomarańczy.

pzdr
Odpowiedz cytując