|
Odnośnie tej małej powierzchni pod muzeum i sklep to mam nadzieję, że da to do myślenia miastu, klubowi, że trzeba rozpier...ic okrąglak i w tym miejscu wybudować porządną salę konferencyjną pod trybunami + restaurację, SportBar z widokiem na błonie, bo jak się patrzę na ten okrąglak to nie mogę skumać po jakiego on został wybudowany ? To jest tak jakby ktoś zamiast dachu drewnianego zrobił sobie dach z liści (tani w utrzymaniu, całkowicie wykorzystywany, opłacalny, szybszy do wykonania). Ale to są tylko takie ogólnikowe zalety, zalety których jest malutko, za to minusów cała parafia. Do tego doszłoby z 3 tys. miejsc więcej, no chyba ze będziemy grać tak jak teraz to wystarczająco dla nas będzie z 10 tys...
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków S.A.
Arek Głowacki za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
|