Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1880
Stary 09.02.2011, 18:34
Cytat:
Do wyborczej to Ty sie nadajesz Nie przypominam sobie aby bylo jakies referendum jaki projekt mamy miec, ale przypominam sobie ze bylo pelno uwag co do projektu, wiec z laski swojej sprawdz najpierw co piszesz a dopiero potem klikaj na 'dodaj odpowiedz'.
A co, nie chcieliście mieć mega-efekciarskiego stadionu?

W MOIM SUBIEKTYWNYM (podkreślam słowo subiektywnym) rankingu naszych euro 2012-stkowych stadionów Wasz zajmuje 4 miejsce, lecz tak jak np. w przypadku stadionu Wisły widzę wiele niedoróbek. Mogło być naprawdę zajebiście, jest dobrze. Jak wykończą całe otoczenie stadionu nawet bardzo dobrze.

Ale cóż, podobno mamy "kompleksy"....

Pozdrawiam kolegę z Poznania.
Odpowiedz cytując