Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43550
Stary 09.02.2011, 17:53
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Jova podobnie jak Ty nie możesz oczekiwać, że każdy poprze twoje pesymistyczne wizje.
Nie jestem żadnym pesymistą. Zwyczajnie obserwuję jak gra zespół i nie widzę podstaw by twierdzić, że na pewno będzie lepiej. To nie znaczy, że jestem zwolennikiem skrajnie przeciwnej postawy i, że wierzę, że na pewno będzie fatalnie. Jeśli ktoś oczekuje, że napastnik za 500 tysięcy euro na pewno od razu stanie się gwiazdą ligi (około 11 goli w rundzie ligowej dałoby mu taki status), to ta osoba jest moim zdaniem oderwana od rzeczywistości.
Odpowiedz cytując