Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20700
Stary 09.02.2011, 17:04
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Mam takie pytanie. Dziś dzwonił do mnie kolega mi mówił mi, że gra muzyka oczekiwania jak do mnie dzwoni. Szczerze mówiąc byłem w szoku bo takiej usługi nie zmawiałem. Jestem w Orange. Mam tel na kartę wie ktoś jak to wyłączyć ?
ORANGE:
- SMS o treści WYLACZ pod numer 3333
- wybranie odpowiedniej opcji pod numerem *3333
Odpowiedz cytując