Marcinnno napisał(a):

|
Mam takie pytanie. Dziś dzwonił do mnie kolega mi mówił mi, że gra muzyka oczekiwania jak do mnie dzwoni. Szczerze mówiąc byłem w szoku bo takiej usługi nie zmawiałem. Jestem w Orange. Mam tel na kartę wie ktoś jak to wyłączyć ?
|
ORANGE:
- SMS o treści WYLACZ pod numer 3333
- wybranie odpowiedniej opcji pod numerem *3333