Wyświetl pojedynczy post
Pawel.Busko
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: święTokrzySkie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#531
Stary 09.02.2011, 16:07
kojot_12 napisał(a):Wyświetl post
grali z drugim zespołem .
Ciekawostką jest ze w pierwszym zespole tego klubu gra Adis Nurković który był wiązany z W(!)isła .
Szanujmy się panowie.

Odpowiedz cytując