|
Osman to dla mnie bardzo ciekawa postać. Pomijając fakt, że solidny z niego defensor, który może nam przynieść wiele pożytku w nadchodzącym sezonie, ale w życiu prywatnym wydaje się być całkiem poukładany. Fajnie, że jest taki uduchowiony, ja sama podziwiam ludzi, którzy mają tak głęboką wiarę w Boga, jaką wydaje się mieć Chavez.
|