Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43542
Stary 09.02.2011, 15:52
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
A w Legii widać rękę Skorży. Ciągle nowi piłkarze na testach i nic nowego( skąd ja to znam). Dobrze że u nas sprawa wyjaśniła się zdecydowanie szybciej.
Bardziej powiedziałbym, że widać rękę Jóźwiaka Oby tam był jak najdłużej

FraMat napisał(a):Wyświetl post
Żadne odejście czy to zimą czy latem nie jest żadną konkretną stratą, jeśli przychodzą w zamian piłkarze (chocby na papierze gorsi od Marcelo, Głowackiego, Diaza, Brożków, Pawełka), ktorzy są wybrani przez dyrektora sportowego w porozumieniu z trenerem, piłkarze, ktorzy potrafią inne rzeczy niż ci, ktorzy odeszli, pilkarze, ktorzy będa realizowali koncepcje trenera, a nie machali rękami, lub świadomi, że mają już na koncie kilka tytulóow mistrzowskich pytali innych: "a kim ty k..a jesteś?".
Ci, ktorzy odeszli osiągneli już szczyt swoich możliwości w Wiśle i nie byli w stanie dostosowac się do koniecznych zmian zachodzących w strategi, w taktyce, w pracy na treningach.
Nowi wiedzą, że muszą podążać w kierunku, który wskaże im Maaskant.
I to jest NAJWAZNIEJSZE WZMOCNIENIE.
I to jest 100% racji. Po Levadii 75% użytkowników na forum żałowała, że nie opchnęliśmy Brożka do Fulham za 3,75 mln euro i wyrzucała 70% zawodników. Teraz nagle piszą jaka to strata. Gość ewidentnie się obraził po tym jak go do Anglii nie puścili i grał dobrze wtedy kiedy mu pasowało. Najbardziej bawią mnie teraz teksty po co pozbywaliśmy się Pawełka skoro 3 miesiące dobrze bronił. Teraz są nowi bardziej obyci w ciężkich treningach, a nie polskie płaczące jaka im się to krzywda nie dzieje kiedy ktoś dokręci im śrubę w czasie treningów. Teraz nie będzie przynajmniej żadnych buntów i granie na zwalnianie trenera z może przyjdzie jakiś cieć i nie będzie kazał biegać.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując