Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43541
Stary 09.02.2011, 15:38
Bronex napisał(a):Wyświetl post
I mówienie nie mamy obrony póki co nic nie wnosi. Idźmy dalej. Pisanie ,że nie mamy napastników też jest trochę na wyrost. Genkov na pewno strzeli z 11 bramek. Zresztą kto powiedział ,że w Wiśle bramki może strzelać tylko środkowy napastnik. Bramki mogą strzelać wszyscy. Można mieć 20 bramek strzelonych przez jednego zawodnika ale i 20 strzelonych przez pięciu. Co to zmienia efekt taki sam.
Stwierdzenie, że nie mamy obrony rzeczywiście nic nie wnosi do rozmowy, bo jest oczywistym faktem. Na obu bokach defensywy grają u nas słabi piłkarze, którzy nie wyróżniają się nawet w lidze, a na poziomie grupy LE praktycznie gwarantują stratę goli. Jaliens nawet jeśli będzie lepszy od Marcelo to nie wybije wszystkich dośrodkowań, które Cikos i Palić przepuszczą.
"Genkov na pewno strzeli z 11 bramek". Na pewno?! Fantazja Cię ponosi. Będzie świetnie jeśli dobije do 8.
" Bramki mogą strzelać wszyscy". A kto u nas może zacząć seryjnie strzelać gole? Kirm? Małecki? Żuraw? Rios? Bez jaj. Tak jak 11 goli Genkova, to może się zdarzyć, ale zakładanie, że tak będzie, jest zwyczajnie naiwne. Szczególnie, że transferem Brożka pozbyliśmy się nie tylko najlepszego strzelca, ale też najlepszego asystującego.
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Żadne odejście czy to zimą czy latem nie jest żadną konkretną stratą, jeśli przychodzą w zamian piłkarze (chocby na papierze gorsi od Marcelo, Głowackiego, Diaza, Brożków, Pawełka), ktorzy są wybrani przez dyrektora sportowego w porozumieniu z trenerem, piłkarze, ktorzy potrafią inne rzeczy niż ci, ktorzy odeszli, pilkarze, ktorzy będa realizowali koncepcje trenera, a nie machali rękami, lub świadomi, że mają już na koncie kilka tytulóow mistrzowskich pytali innych: "a kim ty k..a jesteś?".
Ci, ktorzy odeszli osiągneli już szczyt swoich możliwości w Wiśle i nie byli w stanie dostosowac się do koniecznych zmian zachodzących w strategi, w taktyce, w pracy na treningach.
Nowi wiedzą, że muszą podążać w kierunku, który wskaże im Maaskant.
I to jest NAJWAZNIEJSZE WZMOCNIENIE.
Czy na tym forum trwa jakiś konkurs na napisanie najbardziej bezsensownego i wypełnionego demagogią posta?
Mogą być gorsi piłkarsko, ale są lepsi, bo klub ich wybrał. Genialne. Rozumiem, że decyzje Maaskanta to dogmaty, z którymi nie należy polemizować?
Bardzo podoba mi się ta sugestia, że sprzedajemy zawodników, bo nie byli "w stanie dostosować się do koniecznych zmian zachodzących w strategi, w taktyce, w pracy na treningach". Dobrze wiedzieć, że nie chodziło o pieniądze.
Ostatnio edytowane przez jova : 09.02.2011 o godz. 16:09.
Odpowiedz cytując