Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#530
Stary 09.02.2011, 15:33
kojot_12 napisał(a):Wyświetl post
grali z drugim zespołem .
Ciekawostką jest ze w pierwszym zespole tego klubu gra Adis Nurković który był wiązany z wisła .
Gra to za dużo powiedziane.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując