Cytat:
Andrzej Seremet - prokurator generalny (to sie zydki ponapinaja )
|
To info prywatne , czy z jakiegoś wywiadu telewizyjnego/gazetowego/radiowego

?
Jak wynika z filmiku umieszczonego gdzieś tutaj na forum , to również Maciej Stuhr jest kibice Wisły.