blanco napisał(a):

zajebiste te linki ! dzięki chłopaki !
(połowa forum już pewnie ściąga spodnie) ;]
|
haha, konto premium na filesonic kupione za złotówę na allegro na 48 h, JDownloader ściągnięty i lecimy z filmami
O kurdę, szkoda że temat ' to i owo na luziku ' jest tylko na tematy kibicowskie, przydałby się tutaj w hydeparku taki dział.