Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20693
Stary 09.02.2011, 14:28
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post

Może bym znowu zaczał telewizje oglądać
jakby u nas takie programy puszczano
to czaj to :
http://www.youtube.com/watch?v=xWBBS5Bc6nY

Ola Szwed .

Buhahahahaha nieźle ją wykarmili w tej rodzinie zastępczej że ma takie melony !!!
Odpowiedz cytując