Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
Od: 10.2010
Offline
#
20693
09.02.2011, 14:28
bridgeburner
napisał(a):
Może bym znowu zaczał telewizje oglądać
jakby u nas takie programy puszczano
to czaj to :
http://www.youtube.com/watch?v=xWBBS5Bc6nY
Ola Szwed .
Buhahahahaha nieźle ją wykarmili w tej rodzinie zastępczej że ma takie melony !!!
nbp
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez nbp