|
Okienko na pewno bardziej udane od poprzednich, ale tez nie rozumiem do konca glosow pelnych euroforii pochodzacych od niektorych. Przede wszystkim okienko mozna rozpatrywac jako dobre, ale tylko w kontekscie i realiach naszej ligi. Tu rzeczywiscie wszystkie nowe nabytki Wisly, maja wszelkie dane ku temu aby stac sie gwiazdami ligi. Rzecz w tym, ze takich pilkarzy na Ukrainie, Cyprze, Rosji juz nie mowiac o Turcji, biega dziesiatki. My wciaz jako klub, liga, jestesmy za tymi krajami bardzo daleko, jesli chodzi o poziom pilki, finanse, baze szkoleniowa, nazwiska jakie u nas graja. Dostajemy kilkunastu sredniakow, mniej lub bardziej ogranych w srednich lub slabych ligach w Europie, ktorzy bez sumiennej, dlugofalowej (czytaj: kilkuletniej) pracy pod wodza dobrego trenera, jakim niewatpliwie jest Maskaant, nie stworza druzyny.
To nie jest czarnowidztwo tylko realna (moja prywatna) ocena sily zespolu i zawodnikow. Bo czytajac niektore posty ma sie wrazenie, ze wydalismy 10mln Euro na zawodnikow i Europa nasza.
Ostatnio edytowane przez nesta : 09.02.2011 o godz. 14:26.
|