Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43527
Stary 09.02.2011, 13:32
A Ja tak z troche innej beczki. Czy pojawily sie moze gdzies jakies informacje czy sa prowadzone rozmowy na temat wykupienia Chaveza? Temat jakos umarl poki co, a w wywiadach z Maaskantem caly czas jest podkreslany fakt ze przyjscie Jaliensa dobrze wplynie na Bunoze i pomoze mu sie rozwinac. Czy mam z tego rozumiec ze Chavez juz nie ma sie czego nauczyc od Jaliensa, czy raczej oznacza to ze Bunoza z Holendrem beda sie zgrywac bo Chavez po sezonie wraca do poprzedniego klubu?
Odpowiedz cytując