Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43525
Stary 09.02.2011, 13:14
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
TO ze jesienia udalo nam sie wygrac pare mecz nie znaczy ze Wisla ma mocna KADRE . Mecze z Crakowia Zaglebiem Legia Polonia ,mogly zakonczyc sie przegrana .Gramy bez bocznych obrońców ,z PAWELKIEM w zyciowej formie .Mamy slabych b pomocnikow i kupe ale czasami naprawde kupe szczescia.
Cikos sie z czasem rozegrał,były mecze że był nie do przejścia ,nie skreślałbym go mimo wszytsko.Z Palijcia to chyba bardziej pomocnik niż defensor.Jednak mimo to jest Wisła na drugim miejscu w tabeli i ma realne szanse na 13 tytuł MP w historii .
Odpowiedz cytując