Byłem na stadionie Legii i mogę powiedzieć, że całkiem przyjazny dla oka

Nie miałem żadnych większych zastrzeżeń. Trochę nie podobało mi się to, że jak się wychodzi z sektora to praktycznie nie ma żadnego schronienia(sektor gości).
Ale ogólnie takie rzeczy jak przeciekający dach, czy deszcz padający na pierwsze rzędy to moim zdaniem znikomy problem.
Problem to mają w Poznaniu tam to jest dopiero tragedia. Będąc tam na sektorze gości naprawdę czułem się dziwnie. Woda lała się po ścianach, podłogi przy wc zalane, catering wydawany jak w wiezieniu do tego jedzenie niedobre itp. itd.
Także stadion Legii w skali 1-5 oceniam na 4+ dla porównania Lecha na 2/5. Ocena oczywiście na podstawie wizyty na sektorach gości
edit.
Co do Lubina to stadion jeden lepszy z tych kameralnych. Znowu trochę brakuję zaplecza ale akustyka i sam wygląd z zewnątrz jak najbardziej ok.