grogoriogreg napisał(a):

Nie wiem czy zauważyliście, ale Mały zawsze ma słabe początki rundy, rozkręca się dopiero od 3-4 kolejki
Mam nadzieję, że w marcu będę mógł użyć czasu przeszłego do mych słów
|
W zeszłym sezonie, w rundzie wiosennej - z tego co pamiętam, to strzelił bramkę jedną jedyną, w ostatniej kolejce w meczu z Odrą. Poprawcie mnie jeśli się mylę.