Wyświetl pojedynczy post
kojot_12
Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#529
Stary 09.02.2011, 12:32
grali z drugim zespołem .
Ciekawostką jest ze w pierwszym zespole tego klubu gra Adis Nurković który był wiązany z wisła .
Odpowiedz cytując