Temat
:
Rezerwy Wisły Kraków, Centralna Liga Juniorów, pozostałe grupy wiekowe.
Wyświetl pojedynczy post
kojot_12
Member
Od: 01.2011
Offline
#
529
09.02.2011, 12:32
grali z drugim zespołem .
Ciekawostką jest ze w pierwszym zespole tego klubu gra Adis Nurković który był wiązany z wisła .
kojot_12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kojot_12
Znajdź inne posty napisane przez kojot_12