|
To ten Stilić, o którego pytało pół Europy a drugie pół zbierało kasę nagle będzie wolnym kopaczem? To się Wenger ucieszy,wszak to Amika gwizdnęła mu sprzed nosa taką"perełkę".
On w tym Betisie to jest tylko na liście płac,tyle ma z tym klubem wspólnego.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|