|
Moze tutaj dostane odpowiedz na moje pytanie.Kto dlaczego i z jakiego powodu zablokował mi mozliwosc pisania i odbierania wiadomosci priv? Nie prosciej i uczciwiej poinformowac co jest grane?Znajac zycie zaraz post zostanie usuniety a odpowiedzi na moje pytanie nie otrzymam
|