Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2361
Stary 09.02.2011, 12:29
Moze tutaj dostane odpowiedz na moje pytanie.Kto dlaczego i z jakiego powodu zablokował mi mozliwosc pisania i odbierania wiadomosci priv? Nie prosciej i uczciwiej poinformowac co jest grane?Znajac zycie zaraz post zostanie usuniety a odpowiedzi na moje pytanie nie otrzymam
Odpowiedz cytując