xanti1906 napisał(a):

|
Mam nadzieję, że Stan z Robertem popracują jeszcze długo i za 2 lata skończą się wszystkie narzekania, bo chyba niewielu tu widzi, że Wisła jest w przebudowie i nie da się wszystkiego zrobić od razu.
|
Ja myślę, że z kibicami takiego problemu by nie było, aby dać im spokojnie i pewnie pracować 2 lat. Sukces wymaga czasu i cierpliwości. Jak wspominałem na początku obecny sezon powinien być przeznaczony na przebudowę zespołu. Pytanie czy włodarz ma tyle cierpliwości co kibice

Trzeba być dobrej myśli, a może okazać się, że Boukhari po okresie przygotowawczym będzie grał jak z nut.
