nbp napisał(a):

co za kur a bieda u naszych operatorów jest....
- w zetafonie nie ma motoroli flipout.
- w erze mix w ogóle nie mają motoroli
- w heyah mix też nie mają motoroli
- w plusie dla odmiany...też nie mają
- a w tych pelikanach i innych zwierzętach z orange mają kosmiczne ceny.
kuzwa, nie mamy jakiś innych operatorów co sprzedają komórki ?
Te wszystkie 36,6, 69, sami swoi i inne kwiatki mają komórki w swojej ofercie ?
|
Jest w Play na pewno bo zamawiałem dla brata
bodajrze w cenie 100 -120 zł
Tomo--> zmień tego gifa bo wzroku nie moge oderwać

"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"