Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43520
Stary 09.02.2011, 12:17
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
Przestancie wpadac w skrajnosci . W Wisle jedyne co sie zmienilo na lepsze to DS poprostu facet jest fachowcem w tym co robi .WISLA WYPRZEDALA najleprzych swoich graczy ,a w ich miejsce przyszli tansi.NIE JEST wcale tak ze druzyna zostala wzmocniona .Ja zycze wszystkim i sobie zeby ci nowi byly ta nowa jakoscia w WISLE .
Z wyprzedażą najlepszych zawodników mamy do czynienia co roku od wielu lat. Także to nie jest żadne novum. Novum natomiast jest takie, że po raz pierwszy od wielu lat za wyprzedanych piłkarzy przyszli zawodnicy prezentujący podobny, a nie gorszy bądź dużo gorszy poziom. I z tego należy się cieszyć.
Odpowiedz cytując