Wyświetl pojedynczy post
impreza
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20688
Stary 09.02.2011, 11:21
TSW Fanatyk napisał(a):Wyświetl post
Ściągnąłem sobie windowsa black edition jako pil iso. Mam pytanie odnośnie wypalenia go na płycie. W nero jest opcja "nagraj obraz na dysk" i "utwórz dysk z danymi" którą opcją nagrać ten system żeby działało jak będe instalował? ?
Nagraj obraz na dysk.
Odpowiedz cytując