|
Senior Member
Offline
|
|
TSW Fanatyk napisał(a): 
|
Ściągnąłem sobie windowsa black edition jako pil iso. Mam pytanie odnośnie wypalenia go na płycie. W nero jest opcja "nagraj obraz na dysk" i "utwórz dysk z danymi" którą opcją nagrać ten system żeby działało jak będe instalował? ?
|
Nagraj obraz na dysk.
|
|