Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1869
Stary 09.02.2011, 10:14
Ela napisał(a):Wyświetl post
Już odpowiadam
Podejrzewam też, że w razie zacinającego deszczu - ludzie siedzący w ostatnich rzędach - również zmokną.

p.s.
Tu też piszą o usterkach dachu :
http://legionisci.com/news/40296_Sta..._depozytu.html
Nie zmokną, bo to jest praktycznie niemożliwe. Zbyt duża odległość od końca dachu, a poza tym deszcz musiałby zacinać pod kątem 30-40 stopni względem płaszczyzny dachu co jest mało realne.

Faktycznie pierwsze rzędy mogą być narażone na deszcz, który będzie padać pod sporym kątem, ale też bez przesady. Wyższe sektory nie mają zupełnie z tym problemu.
Odpowiedz cytując