Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43506
Stary 09.02.2011, 09:44
Przestancie wpadac w skrajnosci . W Wisle jedyne co sie zmienilo na lepsze to DS poprostu facet jest fachowcem w tym co robi .WISLA WYPRZEDALA najleprzych swoich graczy ,a w ich miejsce przyszli tansi.NIE JEST wcale tak ze druzyna zostala wzmocniona .Ja zycze wszystkim i sobie zeby ci nowi byly ta nowa jakoscia w WISLE .
Odpowiedz cytując