|
Przestancie wpadac w skrajnosci . W Wisle jedyne co sie zmienilo na lepsze to DS poprostu facet jest fachowcem w tym co robi .WISLA WYPRZEDALA najleprzych swoich graczy ,a w ich miejsce przyszli tansi.NIE JEST wcale tak ze druzyna zostala wzmocniona .Ja zycze wszystkim i sobie zeby ci nowi byly ta nowa jakoscia w WISLE .
|