Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43505
Stary 09.02.2011, 09:41
liczę na jakąś niespodziankę jeszcze w tym okienku transferowym... bo chyba tylko kompletny ignorant powie, że nie potrzebujemy bocznego obrońcy i napastnika... no ale i tak należy się cieszyć z tego co jest bo ubytki zostały szybko i sprawnie wypełnione, że tak powiem jestem bardzo ciekaw, czy podczas zgrupowania w Belek trener przetestuje jakiś kandydatów na wyżej wymienione pozycje
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując