liczę na jakąś niespodziankę jeszcze w tym okienku transferowym... bo chyba tylko kompletny ignorant powie, że nie potrzebujemy bocznego obrońcy i napastnika... no ale i tak należy się cieszyć z tego co jest bo ubytki zostały szybko i sprawnie wypełnione, że tak powiem

jestem bardzo ciekaw, czy podczas zgrupowania w Belek trener przetestuje jakiś kandydatów na wyżej wymienione pozycje
