Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43504
Stary 09.02.2011, 09:41
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Jak sięgam pamięcią wstecz, czyli jakieś 15 lat, to nie przypominam sobie sytuacji by 20 dni przed końcem okienka kadra była domknięta. Taka sytuacja z pewnością nie miała miejsca w minionej dekadzie. Także jeśli chodzi o szybkość załatwiania ich to Holender spisał się na medal. O ich jakości przekonamy się w kwietniu kiedy rozegrają kilka meczów.
Eee zapędziłeś się chyba nieco. Od wejścia Cupiała tak do 2001 wszystko było na błysk - gracze jakich trzeba, długoletnie kontrakty, pewność, stabilność itp. Ale czasy się zmieniły (wejście prawa Bosmana, podejście Bossa, pewnie inne powody)
Potem jeszcze okienko zima 2004, potem okienko lato 2007 (po 8 miejscu) były zrobione jak należy.
Tutaj trzeba patrzeć nie ile przed końcem okienka jest kadra tylko ile przed początkiem ligi - 2,5 tygodnia... chyba nieźle choć zapewne trener wolałby wcześniej.
Mam też nadzieję, że kadra nie jest jeszcze domknięta. Jest nieźle, ale ja z uporem maniaka pojęczę jeszcze o napastnika - bo tu widzę naszą największą potencjalną bolączkę.
Ostatnio edytowane przez arti : 09.02.2011 o godz. 10:06.
Odpowiedz cytując