Okienko bardzo , bardzo udane. Pierwsze takie okienko od.... no właśnie... już najstarsi górale nie pamiętają ...od wiosny 2004

?
Po pierwsze w miarę sprawnie udało się zapełnić luki po ubytkach.
Po drugie przyszło do nas kilku reprezentujących coś sobą zawodników. Przede wszystkim wygrało chyba doświadczenie+umiejętności. To na pewno zaprocentuje w trudnych momentach.
Po trzecie trochę kasy też wydaliśmy.
Po czwarte widać w pracy Stana jakąś wizję. To nie są łapanki.
Po piąte (antycypując na bazie dotychczasowych obserwacji) jakiś solidny lewy obrońca też do Wisły zawita (pewnie latem).
Jestem zadowolony.
Mam nadzieję ,że trener ten skład złoży do kupy i będziemy szli jak burza wiosną.