Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43493
Stary 09.02.2011, 00:16
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Ten Stan to chyba jakiś cudotwórca. Pościągał Wam zawodników jakich kiedyś nie wierzyłbym, że można zakontraktować w naszej lidze. Co ich mogło skłonić do gry w Polsce? Chyba głównie Holendrzy i możliwość grania w pucharach bo inaczej nie potrafię sobie tego wytłumaczyć. Proszę, proszę wszyscy palą się do gry nad... Wisłą

Ciekawe jak oceniają to okienko transferowe malkontenci z grudnia z wolfym na czele?
Miło przeczytać coś takiego od innowiercy

Chciałbym się zrewanżować czymś podobnym, ale... sam wiesz
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując