For_FuN_ napisał(a):

Narazie wszyscy(...) to wielka niewiadoma.
|
Co nie przeszkadza Ci w stwierdzeniu już w lutym, że w pucharach dostaniemy oklep.
Czasami zanim się coś napisze lepiej się zastanowić czy nie przeczymy samemu sobie.
Jedyne za co możemy póki co ocenić Stana to sprawność z jaką przeprowadza transfery. Miesiąc przed zamknięciem okienka transferowego mamy skompletowaną kadrę, rzecz dotychczas w Wiśle niespotykana.
Zrezygnowaliśmy też z usług wątpliwej jakości managerów i przestaliśmy pełnić rolę bazy turystycznej dla bezrobotnych piłkarzy. Przeglądając newsy transferowe miałem pewność, że nie trafie na informacje o testach drugoligowca z Chin czy murzyna z przekręconym licznikiem.
Zamiast tego sprowadzamy piłkarzy z solidnym CV, którzy rokują optymistycznie. Naiwnością byłoby sądzić, że każdy ze sprowadzonych zawodników okaże się gwiazdą, natomiast nikt nie może powiedzieć, że bezmyślnie wyrzuciliśmy pieniądze w błoto. Widać pracę włożoną w każdy transfer.