http://www.youtube.com/watch?v=gxvNGy5jUeA
i to przesłanie kieruje do naszych piłkarzy
Nie ważne czy jest Estończikiem, Polakiem, Bułgarem..to z każdym rywalem trzeba biegać i walczyć..i jak bedziemy myśleć że jesteśmy super ekipą i każdy nam się podłoży to nie daj Boże...
Jedyne co mnie martwi to wykorzystywanie sytuacji bramkowych..oby Genkov się rozstrzelał..
Ja osobiście chętnie bym zobaczył z pierwszą drużyną kogoś ME..bo chłopaki tam sobie pykają i to im idzie
