Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43491
Stary 08.02.2011, 22:48
http://www.youtube.com/watch?v=gxvNGy5jUeA

i to przesłanie kieruje do naszych piłkarzy

Nie ważne czy jest Estończikiem, Polakiem, Bułgarem..to z każdym rywalem trzeba biegać i walczyć..i jak bedziemy myśleć że jesteśmy super ekipą i każdy nam się podłoży to nie daj Boże...

Jedyne co mnie martwi to wykorzystywanie sytuacji bramkowych..oby Genkov się rozstrzelał..

Ja osobiście chętnie bym zobaczył z pierwszą drużyną kogoś ME..bo chłopaki tam sobie pykają i to im idzie
Odpowiedz cytując