For_FuN_ napisał(a):

|
Narazie wszyscy, za wyatkiem Jaliensa, to wielka niewiadoma. Dalej(wedlug mojej skromnej opinii) brakuje jakosci...a koloryzowanie Genkova czy Meliksona przestaje byc smieszne. Na lige w zupelnosci wystarczy, bo ta jest poprostu zenujaca, ale zeby znowu zbierac oklep od estonczykow, norwegow czy azerow? Latem znowu mozemy byc w "swietnych" nastrojach.
|
myśle że warto poczekac do rozpoczęcia ligi z ocenami transferów.Są to zawodnicy na miare możliwości finansowych Wisły.Można dyskutowac w nieskończonośc czy lepiej było ściaganc Genkowa czy zamiast niego kogoś z ekstrakasy np. Dawida Nowaka