Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43489
Stary 08.02.2011, 22:40
Narazie wszyscy, za wyatkiem Jaliensa, to wielka niewiadoma. Dalej(wedlug mojej skromnej opinii) brakuje jakosci...a koloryzowanie Genkova czy Meliksona przestaje byc smieszne. Na lige w zupelnosci wystarczy, bo ta jest poprostu zenujaca, ale zeby znowu zbierac oklep od estonczykow, norwegow czy azerow? Latem znowu mozemy byc w "swietnych" nastrojach.
Odpowiedz cytując