|
Narazie wszyscy, za wyatkiem Jaliensa, to wielka niewiadoma. Dalej(wedlug mojej skromnej opinii) brakuje jakosci...a koloryzowanie Genkova czy Meliksona przestaje byc smieszne. Na lige w zupelnosci wystarczy, bo ta jest poprostu zenujaca, ale zeby znowu zbierac oklep od estonczykow, norwegow czy azerow? Latem znowu mozemy byc w "swietnych" nastrojach.
|