Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43487
Stary 08.02.2011, 22:29
Ten Stan to chyba jakiś cudotwórca. Pościągał Wam zawodników jakich kiedyś nie wierzyłbym, że można zakontraktować w naszej lidze. Co ich mogło skłonić do gry w Polsce? Chyba głównie Holendrzy i możliwość grania w pucharach bo inaczej nie potrafię sobie tego wytłumaczyć. Proszę, proszę wszyscy palą się do gry nad... Wisłą

Ciekawe jak oceniają to okienko transferowe malkontenci z grudnia z wolfym na czele?
Odpowiedz cytując