Ten Stan to chyba jakiś cudotwórca. Pościągał Wam zawodników jakich kiedyś nie wierzyłbym, że można zakontraktować w naszej lidze. Co ich mogło skłonić do gry w Polsce? Chyba głównie Holendrzy i możliwość grania w pucharach bo inaczej nie potrafię sobie tego wytłumaczyć. Proszę, proszę wszyscy palą się do gry nad... Wisłą
Ciekawe jak oceniają to okienko transferowe malkontenci z grudnia z
wolfym na czele?
