|
Odnosze wrażenie, że całe piętro może być spokojnie przeznaczone na muzeum. Przecież po zakończeniu pierwszej fali wydawania kart kibica, cały sprzęt można spokojnie znieść na dół do kas. Nastepna akcja z kartami dopiero za dwa lata.
A teraz małe marzenie. Najlepszym miejscem na restaurację jest taras pod samym dachem narożnika F.
Wiem to wymaga sporych nakładów, adaptacji, pewnie winda zewnętrzna by się sprzydała, pozwolenia na budowę etc. Ale czy jest lepsze miejsce ? Z jednej strony widok na stadion, z drugiej Błonia, Park Jordana, Kopiec Kościuszki, (nie pamiętam dokładnie, ale chyba również widok na Wawel). Ogólnodostepny spory parking o dwa kroki, przystanek MPK kilkadziesiąt metrów.
Siąść i napić się piwa... Marzenia...
|