Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
43486
08.02.2011, 22:06
wanciak86
napisał(a):
przerazilem sie jak zobaczyłęm metryke Waszego nowego bramkarza..
a co w tym takiego przerażającego, ma za duzo w pasie? czy wzrostu za wiele? pochodzi z wilkołackiej rodziny? sprecyzuj bo to mało jasna wypowiedź
Edo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Edo
Znajdź inne posty napisane przez Edo