Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43486
Stary 08.02.2011, 22:06
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
przerazilem sie jak zobaczyłęm metryke Waszego nowego bramkarza..
a co w tym takiego przerażającego, ma za duzo w pasie? czy wzrostu za wiele? pochodzi z wilkołackiej rodziny? sprecyzuj bo to mało jasna wypowiedź
Odpowiedz cytując