Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43485
Stary 08.02.2011, 22:05
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
przerazilem sie jak zobaczyłęm metryke Waszego nowego bramkarza..
faktycznie przerażające... przychodzi do nas bramkarz który ostatnie 10 lat spędził w rosyjskiej ekstraklasie... i co "gorsze" rozegrał tam ponad 150 spotkań... jest reprezentantem swojego kraju...a Ty mu "zaglądasz do metryki" to jest dopiero przerażające...

a tak na marginesie to jestem pod wrażeniem szybkości z jaką przeprowadzane są transfery... jeszcze nie pamiętam sytuacji kiedy przed kolejnym obozem mieliśmy skompletowaną kadrę... inną sprawą jest to, czy ci zawodnicy się sprawdzą...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując