wanciak86 napisał(a):

|
przerazilem sie jak zobaczyłęm metryke Waszego nowego bramkarza..
|
faktycznie przerażające... przychodzi do nas bramkarz który ostatnie 10 lat spędził w rosyjskiej ekstraklasie... i co "gorsze" rozegrał tam ponad 150 spotkań... jest reprezentantem swojego kraju...a Ty mu "zaglądasz do metryki" to jest dopiero przerażające...
a tak na marginesie to jestem pod wrażeniem szybkości z jaką przeprowadzane są transfery... jeszcze nie pamiętam sytuacji kiedy przed kolejnym obozem mieliśmy skompletowaną kadrę... inną sprawą jest to, czy ci zawodnicy się sprawdzą...