Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17255
Stary 08.02.2011, 21:55
Naprawdę już bez jaj ale miejsce na muzeum mogloby być na wschodniej ew.w miejsce jednej z restauracji, mogłoby byc na pietrze razem z częscia sklepu zamiast strefy kibica a ta na parterze z drugą częścią sklepu (1000 m2 na te 3 kwestie jest do przyjęcia) Problem w tym ze podczas budowy SSA położyła na muzeum lagę (jak i na całym stadionie) i teraz upycha przy najmniejszych kosztach zgodnie z tym" bo miało być" a nie dlatego ze to nasza wizytówka. Kilka innych miejsc także dało by sie wygospodarować ze zręcznym architekem wnętrz. Moze z czasem Basałaje albo inni prezesi przemyśla temat. Już niech tylko ten bunkier oddadzą do uzytku. Naprawde nie wymagajmy za wiele bo właściwie tylko rozczarowania w tym temacie mamy
Odpowiedz cytując