|
Tak podsumowując dotychczasowe transfery to:
- Genkow = Brożek (porównywalna ilość goli w swoich ligach, oboje mieli swego czasu opinię świetnych utalentowanych zawodników, forma jaką prezentował Cwetan w rundzie jesiennej pozwala patrzeć na ten transfer z optymizmem)
- Melikson, Sivakow (dwójka kreatywnych pomocników, każdy z nich uważany za duży talent w swoim kraju, liczę że środek pomocy będzie wyglądał w tej rundzie znacznie lepiej niż wiosną)
- Kew Jaliens > Cleber (tu chyba nie ma wątpliwości że Kew będzie piłkarzem o klasę lepszym niż Clebi)
- Pareiko > Pawełek (Estończyk ma dobrą markę w Rosji, grał świetnie w meczach kadry z Brazylią czy Włocham, Pawełek grał świetnie tylko wtedy gdy kończył mu się kontrakt)
Podsumowując uważam że jesteśmy sporo mocniejsi niż w tamtej rundzie. Robert ma teraz 3 tygodnie na zgranie drużyny. Powinno być dobrze.
|